News

15. květen 2018

Příběh zákazníka: Drone Champions AG, Lichtenštejnsko

Kreativní startovní platformy pro závodní drony vyrobeny přes ORDERFOX.com.

Lichtenštejnský podnik Drone Champions AG sází se závody dronů na nový trendy sport, který vzájemně spojuje reálné a virtuální dimenze. Cílem závodu pro pilota dronu je, tak rychle jak je možné překonat trojrozměrný překážkový parkur se 700 gramů „lehkým“ a až 140 km/h rychlým dálkově řízeným létajícím dronem. Virtuální hra na PC slouží při tom ke kvalifikaci pro skutečné závody, které se konají po celé Evropě. Pro úspěch nově vytvořené série závodů jsou rozhodujícím faktorem inscenace a zábava.

Vysokorychlostní experti firmy Drone Champions AG pro letošní start sezóny vypsali na ORDERFOX.com zakázku na startovní platformy pro závodní drony. Volně tvarovaný díl z materiálu ze skelných vláken byl krátkodobě vyroben přes výrobce CNC registrovaného na ORDERFOX.com.

„Portál je skvělý. Pouze několika kliknutími jsme mohli snadno a rychle umístit naši poptávku a během velmi krátké doby jsme měli na stole čtyři nabídky.“, vysvětluje spokojený Joachim Cerny, Head of Research and Development u firmy Drone Champions AG a je přesvědčený, že ORDERFOX.com budou moci používat i do budoucna.

Joachim Cerny, Head of Research and Development
Drone Champions AG, Ruggell, Lichtenštejnsko

www.dcl.aero