News

16. červenec 2019

ORDERFOX.com získá pečeť kvality BMEnet „Tržiště pro branži CNC“

BMEnet GmbH propůjčila ORDERFOX.com pečeť kvality „Tržiště pro branži CNC".

Propůjčením pečeti kvality „Tržiště pro branži CNC" potvrzuje odborný svaz nákupčích BME (Bundesverband Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik e.V. - Spolkový svaz pro materiálové hospodářství, nákup a logistiku), že ORDERFOX.com splňuje zkušební kritéria apod. ohledně uživatelské přístupnosti, kvality a bezpečnosti na 94 procent. „Zvláště nás přesvědčily samovysvětlující vedení menu platformy a také vypilované funkce hledání a filtrování, které usnadňují každodenní business nákupčích při hledání specifických výrobců CNC“, tolik Andreas Richter, zkušební pracovník u BMEnet GmbH.

S ORDERFOX.com nákupčí suverénně zvládnou veškeré výzvy v nákupu a ušetří při tom ještě čas a peníze. Procesy sourcingu a nákupu lze provádět podstatně snadněji a s příznivějšími náklady. Celý Supply Chain je transparentnější. Postupy jsou digitalizovány a data jsou generována v reálném čase. Navíc otevírá ORDERFOX.com přímý přístup k více než 12.000 vysoce kvalifikovaných výrobců CNC s veškerými technologiemi zpracování a okamžitě dostupnými kapacitami. Kromě toho umožňuje nově vyvinutý management zakázek na ORDERFOX.com bezpečné a současně vysoce efektivní vypsání zakázek, jejich organizaci a komunikaci o nich s pouze jedním jediným nástrojem.

Výrobci CNC naleznou na ORDERFOX.com každý měsíc stovky zakázek, které jsou přesně vhodné pro jejich strojový park. Když kdekoli na světě bude vypsána vhodná zakázka: Během 10 minut obdrží výrobce příslušný e-mail a může okamžitě reagovat. S novým nástrojem managementu nabídek od ORDERFOX.com lze navíc bezpečně a bez mezer spravovat všechny odevzdané nabídky a také kompletní komunikaci o nich s několika kliknutími – včetně ukládání dotazů hledání a abonování oznámení e-mailem.

„Trh CNC se zásadně nově formuje. A vyznamenání od BMEnet ukazuje, že ORDERFOX.com nabízí přesně to, co nákupčí a výrobci CNC na celém světě teď potřebují: dle praxe optimalizovaný online nástroj, se kterým rychle a úspěšně digitalizují své pracovní procesy a tak mohou reagovat na razantní změny v branži CNC“, tolik ORDERFOX.com CEO David Felsmann. „Vždyť díky digitalizaci jsou dnes na všechny účastníky na trhu kladeny zcela jiné požadavky než před ještě pár lety. A s ORDERFOX.com lze tyto požadavky snadno, bezpečně, komfortně a efektivně splnit.“

Vítejte v novém, digitálním světě CNC.