FAQ

Používání ORDERFOX.com v plném rozsahu je po 7 denní testovací fázi zásadně za poplatek pro výrobce CNC. Další informace naleznete zde.

Předplatné ORDERFOX.com se uzavírá na dobu 12 měsíců. Předplatné se pro všechny uživatele automaticky prodlužuje o další rok. Výrobce CNC může během doby trvání své předplatné změnit v nastavení profilu na "Ukončit zpoplatněné předplatné".

Jako nákupčí CNC můžete neomezeně nastavit výrobní poptávky. Jako platící výrobce CNC můžete okamžitě odevzdat jak nabídky na výrobní poptávky tak také nastavit výrobní poptávky. Jako Partner Premium profitujete z mnoha doplňujících reklamních a komunikačních možností. Podívejte se zde na všechny podrobnosti.

S úplným firemním profilem zvýšíte Vaše obchodní možnosti. Založené informace a údaje jsou základem pro mnoho funkcí filtrování na platformě a zajistí přesně vhodné výsledky hledání.

Zobrazené informace a statistiky jsou založeny na údajích o profilu uvolněných podnikem. Firemní data Vašeho profilu mohou být zpracovávána a doplňována uživatelem autorizovaným/registrovaným Vaším podnikem. Tato osoba může na doplnění načíst také Vaše firemní logo, libovolně volitelné firemní obrázky a videa, aby byl Váš firemní profil ztvárněn co možná nejvýmluvnějším způsobem.

ORDERFOX.com zaznamenává firemní profily pouze s veřejně zjevnými daty (např. data z obchodního rejstříku) a s daty uvolněnými podnikem. Respektujte prosím, že o podnicích, které s ORDERFOX AG neuzavřely žádnou smlouvu, také nejsou publikována žádná data – máte kdykoli plnou kontrolu nad tím, která data Vaší firmy jsou zobrazována! Pokud by podnik nebyl zobrazován, neuvolnil pro hledání ještě svá data.

Můžete pro podnik založit neomezený počet uživatelů; každopádně je třeba pro další závody příp. pobočky podniku vždy zřídit samostatný přístup, aby Vás ostatní uživatelé na platformě správně nalezli.

Hledání je strukturované hledání podle kategorií: Pojmy zadané v kategoriích hledání jsou porovnávány s obsahy všech firemních profilů ORDERFOX.com – např. informace o strojovém parku, kompetence a schopnosti.

S hledáním můžete cíleně nalézt relevantní kontakty. Kombinujte filtry hledání, abyste vymezili Vaše výsledky hledání. Pravidelně Vám budou chodit e-maily Vám „střižené na míru“ s přehledem o tom, kdo si například v posledních dnech vyvolal Váš profil nebo kteří uživatelé ORDERFOX.com zveřejnili  vypsání zakázky, kterým byste mohli dát nabídku (na základě Vašich založených informací o uživateli).

Kontaktujte naši zákaznickou podporu přes chat nebo e-mail: customersupport@orderfox.com. Náš tým pro Vás rád provede změny.

Ochrana dat je jednou z nejvyšších priorit u ORDERFOX.com. Víme, jak citlivá jsou data týkající se firmy a činíme proto bedlivá preventivní opatření, aby zůstala bezpečná – ať již to je technicky zakódovaným, exkluzivním a individuálně ověřovaným přístupem k systému, ale také zakódováním dat samotných, které je prováděno s jedním z nejlepších systémů k zakódování. Navíc máme kdykoli kontrolu nad tím, kdo se pokouší dostat do systému. Tato opatření zaručují maximální míru bezpečnosti pro Vás a Vaše cenná data.

Využijte funkci chat na ORDERFOX.com nebo kontaktujte ORDERFOX.com telefonicky. Tým podpory u ORDERFOX.com podporuje členy v případě veškerých dotazů ohledně ORDERFOX.com a při používání prvků platformy.

Výrobci CNC mohou založit, uložit a abonovat neomezeně Hledání vhodných pro jejich strojový park. Tak jsou přes e-mailové zprávy automaticky informováni o nových, vhodných zakázkách CNC.

Při zadávání zakázek se nevyskytuje žádná provize.

Na ORDERFOX.com komunikují nákupčí a výrobci CNC vždy přímo.