ORDERFOX.com - Podnik

Jsme ORDERFOX.com

ORDERFOX AG provozuje s ORDERFOX.com největší globální internetovou platformu pro podniky v rámci branže CNC. S tímto řešením mohou účastníci Community aktivně provádět digitální změnu a tak zvládnout výzvy pokračující digitalizace a Průmyslu 4.0. ORDERFOX.com je internet branže CNC, který pomocí inteligentních funkcí rychle a snadno vzájemně propojí na síti výrobce CNC a nákupčí. Tím lze podstatně snížit transakční náklady v porovnání s tradičními řetězci vytváření hodnot a zvýšit produktivitu pomocí vyššího vytížení.

ORDERFOX.com je ale také platforma, která přináší vědomosti o aktuálních inovacích, technologiích a trendech branže. Založení firemního profilu a tím přístup ke globální komunitě (Community) je snadný a bezplatný. ORDERFOX.com byl vyvinut s vysokými technickými znalostmi a porozuměním pro obráběcí stroje, software a automatizaci a také s dlouhodobou zkušeností z branže pro výrobní průmysl a požadavky jeho zákazníků. Po více než třech letech intenzivní přípravy je ORDERFOX.com online od poloviny roku 2017.

Aby byl ORDERFOX.com zakotven v CNC Community na celé zeměkouli, uskutečňuje se oslovování a komunikace ve velkém množství jazykových variant s vlastními stránkami zemí.

ORDERFOX.com zpracovává data zákazníků na základě zákonných předem daných údajů ve spojení s nejvyššími technickými bezpečnostními standardy. Tak se v zakódované formě uskutečňuje výměna údajů mezi účastníky Community. ORDERFOX.com se bude stále rozvíjet dále jak technologicky tak také obsahově se zkušenostmi a potřebami Community. Ještě nikdy nebyl svět tak vzájemně propojen na síti jako dnes. A také budoucnost bude reálný a virtuální svět stále více a více spojovat.

Vítejte v novém, digitálním světě CNC.

Tisk

Vítejte v tiskové oblasti ORDERFOX.com. Zde naleznete aktuální tisková sdělení a také obrazový materiál s vysokým rozlišením, videa a příslušnou kontaktní osobu.

Zjistěte více

Pracujte u ORDERFOX.com

Kariéra, výzvy, prostor pro odborný a osobní další rozvoj. ORDERFOX.com nabízí motivovaným uchazečům jedinečné, velmi moderní pracoviště s perfektní infrastrukturou v dynamickém, globálním prostředí.

Zjistěte více