News

06. únor 2018

Příběh zákazníka: Genau Engineers, Indie

Pocit úspěchu s ORDERFOX.com pro zástupce indického obráběcího závodu

Arjun Shidhaye; head of business development indického obráběcího podniku Genau Engineers během své návštěvy na veletrhu EMO 2017 poznal ORDERFOX.com a přímo na veletržním stánku se registroval na platformě. Potom doma na svém pracovišti v indickém městě Pune, umístěném asi 150 km východně od metropole Mumbai, použil bezplatnou online platformu, aby se informoval o potenciálních zakázkách Community.

Genau Engineers je středně velký výrobní podnik s obráběcími centry pro CNC soustružení a frézování a s multifunkční technologií od společnosti Mazak. Jsou hlavními dodavateli pro podniky jako Alva Laval nebo Hörbiger a již více než 22 let dodávají precizní obráběné díly přímo pro výrobce letadel, lékařskou techniku a průmyslové procesy.

ORDERFOX.com vyšel na první pokus. Výrobce strojů sídlící ve Švýcarsku potřeboval malou sérii, která byla bezprostředně nabídnuta, byla zadána zakázka a také již byla vyrobena a dodána.   „Chtěl bych ORDERFOX.com srdečně poděkovat. Nám se tato bezplatná služba okamžitě vyplatila. Mezitím jsme od stejného zákazníka již získali další zakázku.“, líčí spokojeně Shidhaye.

Arjun Shidhaye; head of business development
Genau Engineers, Pune , Indie

www.genauengineers.com