News

27. březen 2018

ORDERFOX.com hovoří korejsky

V oku tygra – ORDERFOX.com přibírá hospodářství Koreje na svou online platformu. S korejštinou hovoří ORDERFOX.com od tohoto okamžiku dalším asijským jazykem.

Ke státům tygra patřící Korejská republika (Jižní Korea) se mimo jiné také z důvodu své exponované geografické polohy na poloostrově mezi hospodářskými velmocemi Čínou a Japonskem, rozvinula v jednu z důležitých globálních hospodářských oblastí. S korejštinou hovoří ORDERFOX.com od tohoto okamžiku dalším asijským jazykem. Jižní Korea je považována za asijského císaře exportu, který se během několika málo let etabloval jako země s vedoucím postavením v oblasti loďařství, strojírenství a investiční výstavby a také ve výrobě elektroniky a automobilů. K nejznámějším značkám koncernů země patří Samsung, LG, Hyundai, Kia a Doosan. Nejdůležitějšími zeměmi exportu je Čína a USA.

Technologicky inovativní Korea má velmi vysoké pronikání internetu (92%), čímž je již velmi rozšířena digitalizace a její implementace do podnikových obchodních procesů. S ORDERFOX.com získá země orientovaná na export volný přístup na internet branže CNC bez jazykových bariér, čímž se nabízejí další šance na obchodní kontakty po celém světě v rámci Community. Jak výrobní podniky CNC tak také techničtí nákupčí tudíž mohou využívat potenciály technologické proměny a digitalizace. Používání veškerých funkcí na ORDERFOX.com je bezplatné.

Vítejte v novém, digitálním světě CNC.