Wiadomości

15. maj 2018

Historia klienta: Drone Champions AG, Liechtenstein

Kreatywne platformy startowe dla dronów wyścigowych produkowane przez ORDERFOX.com.

Przedsiębiorstwo Drone Champions AG z Liechtenstein postawiło na wyścigi dronów jako na nowy, przyszłościowy sport, który łączy ze sobą wymiary rzeczywiste z wirtualnymi. Dla pilotów tych latających dronów celem wyścigów jest jak najszybsze pokonanie tymi zdalnie sterowanymi statkami powietrznymi o masie zaledwie 700 gramów i rozwijającymi prędkość do 140 km/h trójwymiarowych torów przeszkód. Wirtualna gra komputerowa służy przy tym zwiększeniu kwalifikacji w rzeczywistych wyścigach na skalę europejską. Dla sukcesu nowo powołanej serii wyścigów inscenizacja i rozrywka stanowią decydujący czynnik.

Eksperci od wysokich prędkości Drone Champions AG rozpisali przetarg dla tegorocznego rozpoczęcia sezonu na platformy startowe dla dronów wyścigowych na ORDERFOX.com. Dowolna część kształtowa z tworzywa wzmacnianego włóknem sztucznym została wyprodukowana przez opatentowaną przez ORDERFOX.com instalację produkcyjną CNC.

"Ten portal jest klasa. Za pomocą kilku kliknięć mogliśmy w sposób prosty i szybki ulokować nasze zapytanie i po czterech godzinach mieliśmy do dyspozycji cztery oferty.“, mówi zadowolony Joachim Cerny, z Head of Research and Development w Drone Champions AG i jest przekonany,  że ORDERFOX.com również i w przyszłości będzie można korzystać z usług ORDERFOX.com.

Joachim Cerny, Head of Research and Development
Drone Champions AG, Ruggell, Liechtenstein

www.dcl.aero