Wiadomości

29. maj 2018

ORDERFOX.com i Autodesk: współpraca wskazująca kierunek

Olbrzymie korzyści dla nowych i istniejących użytkowników.

ORDERFOX.com jest powszechnie znany i odnawia są markę jako pionier w tematyce cyfryzacji branży i dzięki solidarnej współpracy z liderem branży Autodesk powoduje, że wizualizacja i dostarczanie są jeszcze prostsze. Dla ORDERFOX.com efektywność codziennych działań swoich użytkowników jest zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki integracji Autodesk Forge™ z platformą, użytkownicy ORDERFOX.com odnoszą jeszcze jedną dużą korzyść.

Kto w przyszłości będzie pobierał dane konstrukcyjne 2D lub 3D w strefie „Umieść zlecenie”, ten ma dodatkową możliwość zlecenia przetransformowania ich przez Autodesk Forge™ w model poglądowy 2D lub 3D. Taki model poglądowy jest następnie widoczny przy każdym ze zleceń na ORDERFOX.com. Za pomocą Autodesk Forge™ dane mogą zostać umieszczone w przeglądarce użytkownika w ponad 60 formatach, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Do programów softwarowych Autodesk Fusion 360®, Autodesk Inventor® oraz Autodesk AutoCAD® zainstalowana jest wtyczka ORDERFOX.com. W ten sposób użytkownik Autodesk może bezpłatnie umieszczać zlecenia CNC bezpośrednio na ORDERFOX.com, a także poszukiwać i znajdować właściwego partnera produkcyjnego.

Witamy w nowym, cyfrowym świecie CNC.