Wiadomości

25. wrzesień 2018

Historia klienta: PAPERFOX – Fürcht Zoltán ev., Węgry

Węgierski producent urządzeń do obróbki papieru odnalazł swój sukces na ORDERFOX.com.

PAPERFOX – Fürcht Zoltán ev. z węgierskiego miasta Nagytarcsa jest projektantem, producentem i oferentem o zasięgu światowym urządzeń do obróbki papieru. Zainspirowany klientami z całego świata założyciel firmy Zoltán Fürcht oraz jego zespół realizuje kreatywne rozwiązania maszyn do obróbki papieru i opakowań, drobnych urządzeń, narzędzi profilowych i rozwiązań specjalnych.

W przypadku realizacji rozwiązań specjalnych, Zoltán Fürcht zawsze poszukuje właściwych producentów dysponujących obrabiarkami CNC w celu produkcji części maszyn. Na ORDERFOX.com w krótkim czasie jego poszukiwania uwieńczone były sukcesem.

„Przed korzystaniem z usług ORDERFOX.com musieliśmy żmudnie poszukiwać właściwych partnerów produkcyjnych. Wiele zapytań mailem i przetargów pozostawało bez odpowiedzi. Było to bardzo frustrujące. Teraz umieszczamy nasze zlecenia CNC z funkcjami oszczędzania czasu i z filtrami kryteriów. Oferty otrzymujemy po krótkim czasie i już teraz znaleźliśmy kilku partnerów produkcyjnych“, mówi zadowolony Zoltán Fürcht.

Zoltán Fürcht, właściciel firmy
PAPERFOX – Fürcht Zoltán ev., Nagytarcsa, Węgry
www.paperfox.eu