Pełna kontrola nad wszystkimi zleceniami i detalami.

Organizacja swoich zleceń i całej komunikacji jest niezwykle prosta.

Zarządzanie zleceniami

Zadbaj o dobry przegląd.

Dzięki zarządzaniu ofertami zawsze będziesz miał wszystkie swoje zlecenia w zasięgu wzroku. Jedna platforma służąca do wysyłania zaproszeń do składania ofert, organizacji i komunikacji.

Zaproszenia do składania ofert

Prosta edycja ofert.

W ramach przeglądu swoich ofert możesz zarządzać wszystkimi ofertami, które otrzymałeś w odpowiedzi na zaproszenie do ich składania. Bez względu na to, czy pracujesz sam, czy w zespole.

Bezpośrednia komunikacja

Negocjacje w czasie rzeczywistym.

Bezpośrednia komunikacja z wytwórcami produkującymi na maszynach CNC. Sporządzaj wiadomości tekstowe w naszym komunikatorze lub korzystaj z funkcji wysyłania i pobierania w ramach wymiany dokumentów.

Tabele z wieloma funkcjami

Spersonalizowane tabele.

Stwórz podgląd tylko tych danych, których potrzebujesz. Wyświetlaj, porządkuj i sortuj kolumny. Dostosuj wszystkie swoje tabele do swoich potrzeb.

Pozostałe funkcje

Listy

Masz możliwość tworzenia czarnych list i list ekskluzywnych partnerów. Dzięki temu zyskasz pełną kontrolę nad tym, kto widzi Twoje zlecenia, a kto nie.

NDA

Chroń poufne dokumenty za pomocą umowy o zachowaniu poufności (NDA). Masz pełną kontrolę nad tym, kto może przeglądać Twoje dokumenty.

Powiadomienia

Dzięki powiadomieniom w aplikacji już nigdy więcej nie przegapisz żadnej oferty. Brak zalewania poczty elektronicznej i pełna kontrola nad całym procesem komunikacji.

Szybkie odpowiedzi

Po ogłoszeniu zlecenia otrzymasz automatycznie odpowiedź ze strony wszystkich wytwórców CNC. W ten sposób oszczędzasz czas, który możesz poświęcić na naprawdę ważne zadania.

Zarejestruj się już dziś, aby osiągnąć trwały sukces rynkowy!