Najczęściej zadawane pytania

Korzystanie z wszystkich funkcji dostępnych na ORDERFOX po upływie trzydziestodniowego okresu próbnego zasadniczo jest płatne dla wytwórców produkujących na maszynach CNC. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Subskrypcja ORDERFOX.com obowiązuje przez 12 miesięcy. Subskrypcja odnawia się automatycznie o kolejny rok dla wszystkich użytkowników. Wytwórca w CNC może zmienić swoją subskrypcję w trakcie jej trwania w ustawieniach profilu pod zakładką „Zakończ płatną subskrypcję”.

Jako nabywca CNC mogą Państwo składać nieograniczoną ilość zapytań produkcyjnych. Jako wytwórca w CNC korzystający z płatnej subskrypcji mogą Państwo składać zarówno oferty na zapytania produkcyjne, jak i same zapytania produkcyjne. Zostając Partnerem Premium skorzystają Państwo z wielu dodatkowych możliwości reklamowych i komunikacyjnych. Zobacz wszystkie szczegóły tutaj.

Na platformie ORDERFOX.com użytkownik może przejść do sekcji „Ustawienia”, aby ustalić, które dane użytkownika są widoczne dla innych Użytkowników platformy ORDERFOX.com. Jeżeli użytkownik nie chce, aby partnerzy biznesowi się z nim kontaktowali, może odpowiednio dostosować ustawienia prywatności na profilu firmy. Dane kontaktowe oraz dane osoby do kontaktu danego użytkownika ORDERFOX.com zostają ukryte.

Dzięki kompletnemu profilowi firmy zwiększasz swoje możliwości biznesowe. Zapisane informacje i dane są podstawą wielu funkcji filtrujących w obrębie platformy i zapewniają precyzyjne wyniki wyszukiwania.

Wyświetlane informacje i statystyki generowane są w oparciu o dane udostępnione przez firmę na jej profilu. Dane firmy na danym profilu mogą być edytowane i uzupełniane przez użytkowników upoważnionych/zarejestrowanych przez firmę. Taka osoba może publikować logo firmy, jej dowolne zdjęcia i materiały wideo, aby profil firmy był widoczny i atrakcyjny dla użytkowników portalu.

W profilach firm na portalu ORDERFOX.com publikowane są dane, które są publicznie dostępne (np. dane z rejestru handlowego) lub zostały przekazane przez daną firmę. Należy pamiętać, że nie są publikowane dane przedsiębiorstw, które nie podpisały umowy z ORDERFOX AG – użytkownicy zawsze mają pełną kontrolę nad tym, jakie dane dotyczące firmy są wyświetlane! Jeśli dana firma nie jest wyświetlana, oznacza to, że nie udostępniła jeszcze swoich danych do wyszukiwania.

Do danej firmy można przypisać nieograniczoną liczbę użytkowników, jednak dla poszczególnych zakładów lub oddziałów firmy należy utworzyć niezależny dostęp, aby inni użytkownicy platformy mogli bez problemu znaleźć dany zakład.

Jest to uporządkowane wyszukiwanie w oparciu o kategorie: hasła podane w kategoriach wyszukiwania są porównywane z treścią wszystkich profili firmowych zarejestrowanych na platformie ORDERFOX.com – np. z informacjami dotyczącymi parków maszynowych, kompetencji i umiejętności.

Dzięki takiej formie wyszukiwania informacji użytkownik może znaleźć konkretne, istotne dla siebie kontakty biznesowe. Można łączyć ze sobą poszczególne filtry wyszukiwania, aby ograniczyć wyniki wyszukiwania. Użytkownik regularnie otrzymuje dostosowane do swoich potrzeb wiadomości e-mail z informacjami, którzy użytkownicy w ostatnich dniach wchodzili na jego profil lub którzy użytkownicy platformy ORDERFOX.com publikowali zaproszenia do składania ofert, na które dany użytkownik może złożyć ofertę (w oparciu o przechowywane dane użytkownika).

Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta poprzez czat lub e-mail: customersupport@orderfox.com. Nasz zespół z przyjemnością wprowadzi zmiany w Państwa imieniu.

Na platformie ORDERFOX.com ochrona danych jest najważniejsza. Wiemy, że wrażliwe dane spółki wymagają szczególnej ochrony i w związku z tym z najwyższą starannością podejmujemy środki ostrożności w celu zapewnienia, że dane te są odpowiednio zabezpieczone poprzez technicznie szyfrowany, ograniczony i indywidualny dostęp do systemu, jak również poprzez szyfrowanie samych danych przy wykorzystaniu jednego z najlepszych systemów szyfrowania. Ponadto sprawujemy stały nadzór nad systemem, kontrolując wszystkie próby dostępu. Działania te są gwarancją najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych użytkowników oraz ich wartościowych danych.

Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem czatu dostępnego na platformie ORDERFOX.com lub kontaktu telefonicznego z naszymi przedstawicielami. Zespół Wsparcia platformy ORDERFOX.com zapewnia użytkownikom wsparcie we wszelkich kwestiach dotyczących platformy ORDERFOX.com oraz korzystania z jej funkcji.

Wytwórcy CNC mogą tworzyć, zapisywać i subskrybować nieograniczoną liczbę wyszukiwań odpowiednich dla ich parku maszynowego. Będziesz automatycznie powiadamiany pocztą elektroniczną o nowych, odpowiednich zleceniach CNC.

Udzielenie zlecenia nie wiąże się z żadną prowizją.

Na ORDERFOX.com nabywcy i producenci CNC zawsze komunikują się bezpośrednio.