ORDERFOX.com – Przedsiębiorstwo

ORDERFOX.com to największy na świecie rynek B2B dla przemysłu CNC.

Zapewnia kupującym możliwość odnajdywania odpowiednich partnerów CNC w rekordowo krótkim czasie. Wytwórcy produkujący na maszynach CNC mogą składać nowe zamówienia za pomocą kilku kliknięć. Bezpośrednio. Lokalnie i globalnie. Przy minimalnym wysiłku i bez kosztów prowizji.

Internet rzeczy (IoT) lub Przemysł 4.0 oraz szybko postępująca cyfryzacja wszystkich procesów produkcyjnych należą do największych wyzwań przemysłowych. Dlatego stworzyliśmy ORDERFOX.com – społeczność, która bezpośrednio łączy producentów i nabywców z branży CNC z całego świata.

Od 2017 roku ORDERFOX.com jest dostępny na całym świecie w 25 językach, a tym samym w Internecie branży CNC. Rzeczywisty i wirtualny świat CNC będzie w przyszłości coraz bardziej się scalał.

Dzięki ORDERFOX.com możesz już dziś korzystać z dosłownie nieograniczonych możliwości, jakie zapewnia rynek!

Informacje dla prasy

Witamy w dziale prasowym ORDERFOX.com. Tutaj prezentujemy aktualne komunikaty prasowe oraz materiały graficzne i filmy w wysokiej rozdzielczości. Znajdziesz tu także osobę kontaktową.

Dowiedz się więcej

Praca w ORDERFOX.com

Kariera, wyzwania, przestrzeń dla zawodowego i indywidualnego rozwoju. ORDERFOX.com oferuje zmotywowanym kandydatom wyjątkowe, najnowocześniejsze miejsce pracy z idealną infrastrukturą w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

Dowiedz się więcej