ORDERFOX.com – Przedsiębiorstwo

ORDERFOX.com to my

ORDERFOX AG to operator ORDERFOX.com, największej globalnej platformy internetowej dla firm z branży CNC. Dzięki temu rozwiązaniu członkowie społeczności mogą w aktywny sposób zarządzać cyfrowymi zmianami i radzić sobie z wyzwaniami postępującej digitalizacji i Przemysłu 4.0. ORDERFOX.com to Internet branży CNC, który dzięki inteligentnym funkcjom filtrów w szybki i prosty sposób łączy wytwórców produkujących na maszynach CNC i nabywców ich usług. Pozwala to znacznie zmniejszyć koszty transakcji w porównaniu do tradycyjnego łańcucha wartości i zwiększyć produktywność dzięki lepszemu wykorzystaniu mocy produkcyjnych.

ORDERFOX.com to także platforma wiedzy na temat innowacji, technologii oraz trendów w branży. Utworzenie profilu firmy, a tym samym uzyskanie dostępu do globalnej społeczności jest proste i bezpłatne. ORDERFOX.com opracowano w oparciu o dużą wiedzę techniczną na temat obrabiarek, oprogramowania i automatyzacji, a także wieloletnie doświadczenie branżowe w zakresie przemysłu produkcyjnego i wymogów klienta. Po ponad trzech latach intensywnych przygotowań ORDERFOX.com od połowy 2017 roku jest dostępny online.

Aby platforma ORDERFOX.com mogła zakotwiczyć w społeczności CNC na całym świecie, komunikacja ze stronami dedykowanymi poszczególnym krajom odbywa się w wielu językach.

ORDERFOX.com przetwarza dane klientów w oparciu o przepisy ustawowe w połączeniu z najwyższymi technicznymi standardami bezpieczeństwa. Wymiana danych pomiędzy członkami społeczności odbywa się w formie zaszyfrowanej. Platforma ORDERFOX.com będzie stale się rozwijać, zarówno pod względem technologicznym, jaki i merytorycznym, wraz z doświadczeniami i potrzebami społeczności. Świat jeszcze nigdy nie był tak połączony w sieć jak obecnie. Także w przyszłości dwa światy – realny i wirtualny – coraz bardziej będą stapiać się ze sobą.

Witamy w nowym, cyfrowym świecie CNC.

Informacje dla prasy

Witamy w dziale prasowym ORDERFOX.com. Tutaj prezentujemy aktualne komunikaty prasowe oraz materiały graficzne i filmy w wysokiej rozdzielczości. Znajdziesz tu także osobę kontaktową.

Dowiedz się więcej

Praca w ORDERFOX.com

Kariera, wyzwania, przestrzeń dla zawodowego i indywidualnego rozwoju. ORDERFOX.com oferuje zmotywowanym kandydatom wyjątkowe, najnowocześniejsze miejsce pracy z idealną infrastrukturą w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

Dowiedz się więcej