Wiadomości

11. grudzień 2017

Historia klienta – Fa. Reisch Maschinenbau GmbH

Szybkie i łatwe zdobycie nowych możliwości biznesowych

„Firma Reisch Maschinenbau GmbH od ponad 90 lat na całym świecie z powodzeniem projektuje i buduje wysokiej jakości urządzenia dla przemysłu i rzemiosła. Wśród naszych klientów są globalni gracze, dynamicznie rozwijające się firmy niszowe oraz innowacyjne przedsiębiorstwa średniej wielkości.

ORDERFOX.com to dla nas nowy, wygodny i szybki sposób zlecania usługodawcom zewnętrznym realizacji nietypowych zleceń, z którymi my lub nasi kooperanci nie potrafimy sobie poradzić, oraz nawiązywania nowych kontaktów. Za pośrednictwem ORDERFOX.com udało nam się znaleźć wiele firm, które specjalizują się w konkretnych technologiach, np. wierceniu głębokich otworów 100x5000. Dzięki ORDERFOX.com możemy zaoszczędzić czas, który musielibyśmy poświęcić na znalezienie wspomnianych firm.

Na ORDERFOX.com można bardzo łatwo znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych i skorzystać z nowych możliwości biznesowych. Platforma jest przejrzysta, intuicyjna i przyjazna dla użytkownika. Wszystko, czego potrzebujemy, jest w jednym miejscu: udzielanie zamówień, zapytania, prezentacje firm, a nawet mapa z lokalizacją zapytań lub firm. W razie pytań pomocni pracownicy ORDERFOX.com zawsze są do dyspozycji.

No i nie można zapomnieć o tym, że korzystanie ze wszystkich funkcji platformy ORDERFOX.com jest bezpłatne”.

Simon Beer, dział sprzedaży technicznej Reisch Maschinenbau GmbH
www.reisch.at