Wiadomości

27. marzec 2018

ORDERFOX.com w języku koreańskim

Pod okiem tygrysa – ORDERFOX.com udostępnił swoją platformę online w Korei. Dzięki wprowadzeniu wersji koreańskiej ORDERFOX.com jest od teraz dostępny w kolejnym języku azjatyckim.

Należąca do krajów określanych jako azjatyckie tygrysy Korea Południowa – szczególnie dzięki swojemu znaczącemu położeniu geograficznemu na półwyspie między dwoma potęgami gospodarczymi Chinami i Japonią – stała się jednym z  ważnych globalnych regionów gospodarczych. Dzięki wprowadzeniu wersji koreańskiej ORDERFOX.com jest od teraz dostępny w kolejnym języku azjatyckim. Korea Południowa króluje jako azjatycki potentat eksportu, uzyskując w ostatnich latach pozycję lidera w takich branżach, jak budowa statków, budowa maszyn i urządzeń, a także produkcja w branży elektroniki i samochodowej. Do najważniejszych marek tego kraju należą Samsung, LG, Hyundai, Kia i Doosan. Najważniejszymi krajami eksportu są Chiny i Stany Zjednoczone.

Korea, wyróżniająca się technologiczną innowacyjnością, charakteryzuje się wysokim dostępem do Internetu (92%), przez co digitalizacja i jej stosowanie w procesach biznesowych w zakładach są już powszechne. Dzięki ORDERFOX.com ten skoncentrowany na eksporcie kraj uzyskał dostęp bez językowych barier do Internetu branży CNC, oferując tym samym dalsze szanse na kontakty biznesowe na całym świecie w ramach społeczności. Zarówno przedsiębiorstwa produkcyjne CNC, jak również nabywcy usług i produktów technicznych mogą wykorzystać potencjał technologicznej zmiany i cyfryzacji. Korzystanie ze wszystkich funkcji ORDERFOX.com jest bezpłatne.

Witamy w nowym, cyfrowym świecie CNC.