ORDERFOX.com - Firma

Portál ORDERFOX.com je najväčším globálnym B2B trhom odvetvia CNC.

Nákupcovia tu v rekordnom čase nájdu vhodných partnerov s CNC strojmi. A výrobcovia s CNC strojmi sa po pár kliknutiach dostanú k novým zákazkám. Priamo. Lokálne a globálne. S minimálnymi nákladmi a bez nákladov na provízie.

Internet vecí (IoT), resp. Priemysel 4.0 a razantnými krokmi sa posúvajúca digitalizácia všetkých výrobných procesov patria k najväčším priemyselným výzvam. Preto sme s portálom ORDERFOX.com vytvorili komunitu, ktorá navzájom priamo prepája výrobcov s CNC strojmi a nákupcov na celom svete.

Portál ORDERFOX.com je od roku 2017 globálne činný online v 25 jazykových variantoch a tým sa stal internetom odvetvia CNC. Reálny a virtuálny svet CNC v budúcnosti navzájom ešte viac splynú.

S portálom ORDERFOX.com môžete tieto v pravom zmysle slova bezhraničné šance na trhu využívať už dnes!

Tlač

Vitajte v tlačovej sekcii spoločnosti ORDERFOX.com. Tu nájdete aktuálne tlačové správy a tiež obrázkový materiál, videá s vysokým rozlíšením a správnych kontaktných partnerov.

Dozveďte sa viac

Práca u ORDERFOX.com

Kariéra, výzvy, priestor pre ďalší odborný a osobnostný vývoj. ORDERFOX.com ponúka motivovaným uchádzačom/uchádzačkám jedinečné, špičkové moderné pracovisko s perfektnou infraštruktúrou v dynamickom, globálnom prostredí.

Dozveďte sa viac