Novinky

alt

19. Február 2018

Bezplatne používať všetky funkcie!

Rýchlo, jednoducho a bezplatne – to je červená niť, ktorá sa ťahá cez všetky funkcie a vlastnosti na ORDERFOX.com. Počnúc registráciou až po úspešné uzavretie obchodu vám nevznikajú žiadne náklady.

Iba niekoľkými kliknutiami sa môžete zaregistrovať a ihneď ste súčasťou najväčšej digitálnej siete odvetvia, nového internetu odvetvia CNC. Vaša registrácia zabezpečuje najlepšiu možnú kvalitu údajov pre komunitu. Na ORDERFOX.com sa spájajú do siete známe podniky s novými účastníkmi odvetvia v 64 krajinách na svete. Môžete každý deň využívať jedinečné obchodné šance, umiestňovať zákazky CNC alebo si vybrať z celosvetových ponúk perfektnú zákazku pre vašu firmu. Bezplatne.

ORDERFOX.com bol vyvinutý so znalosťami z odvetvia a technickou afinitou, aby sa pomocou inteligentných funkcií vytvorili individuálne šance na kontakty a posilnila efektívne hospodárnosť a flexibilnosť odvetvia CNC. Najväčšia digitálna platforma na trhu je financovaná strategickými marketingovými partnerstvami a špeciálnymi programami Premium.