Novinky

27. Marec 2018

ORDERFOX.com hovorí kórejsky

V oku tigra – ORDERFOX.com prináša kórejské hospodárstvo na svoju online platformu. S kórejčinou hovorí ORDERFOX.com okamžite ďalším ázijským jazykom.

Republika Kórea (Južná Kórea), ktorá patrí k štátom nazývaným tigre, sa rozvinula nielen kvôli svojej exponovanej geografickej polohe na poloostrove medzi hospodárskymi veľmocami Čínou a Japonskom na dôležitý globálny hospodársky región. S kórejčinou hovorí ORDERFOX.com okamžite ďalším ázijským jazykom. Južná Kórea sa považuje za ázijského exportného cisára, ktorý sa etabloval na trhu v priebehu niekoľkých rokov ako popredná krajina v stavbe lodí, strojov a zariadení, ako aj v elektronickej a automobilovej výrobe. K najznámejším koncernovým značkám krajiny patria Samsung, LG, Hyundai, Kia a Doosan. Najdôležitejšie exportné krajiny sú Čína a USA.

Technologicky inovovaná Kórea má veľmi vysoké internetové rozšírenie (92%), čím je už veľmi rozšírená digitalizácia a jej implementácia do podnikových obchodných procesov. S ORDERFOX.com získala krajina orientovaná na export prístup do internetu CNC odvetvia bez jazykových bariér, čím sa ponúkajú ďalšie šance na celosvetové kontakty v rámci komunity. Nielen výrobné podniky CNC, ale aj technickí nákupcovia tak môžu využívať potenciály výmeny technológií a digitalizácie. Používanie všetkých funkcií na ORDERFOX.com je bezplatné.

Vitajte v novom, digitálnom svete CNC.