Haberleri

15 Mayıs 2018

Müşteri Öyküsü: Drone Champions AG, Lihtenştayn

Yarış dronları için yaratıcı kalkış platformları ORDERFOX.com üzerinden üretildi.

Lihtenştayn'da bulunan Drone Champions AG, gerçek ve sanal boyutları birleştiren yeni bir trend sporu yaratmak için dronu yarışına güveniyor. Dron pilotu için yarışmanın amacı, 700 gramlık "hafifliği" ile 140 km/s hıza kadar uçabilen uzaktan kumandalı dron ile üç boyutlu bir engel parkurunun üstesinden gelmek. Bunun için sanal bir PC oyunu, Avrupa çapında gerçek yarış müsabakalarına katılmayı sağlayacak. Yeni başlatılan yarış serilerinin başarısı için, düzenleme ve eğlence belirleyici faktörlerdir.

Drone Champions AG'nin yüksek hız uzmanları, sezonun başlangıcı için ORDERFOX.com'da yarış dronları için kalkış platformlarını ihale etti. Fiberglas malzemeden yapılan serbest biçimli parça, ORDERFOX.com'da kayıtlı bir CNC üreticisi tarafından kısa sürede üretildi.

"Portal harika. Sadece birkaç tıklamayla, hızlı ve kolay bir şekilde teklif talebimizi oluşturabildik ve çok kısa bir süre içinde dört teklif masamızdaydı." Drone Champions AG Araştırma ve Geliştirme Bölümü Başkanı Joachim Cerny bu durumdan memnun ve ORDERFOX.com'u bundan sonra da kullanacaklarından emin.

Drone Champions AG, Ruggell, Lihtenştayn,
Araştırma ve Geliştirme Bölümü Başkanı Joachim Cerny

www.dcl.aero