SSS

ORDERFOX.com'u tüm fonksiyonları ile kullanımı, esas itibariyle otuz günlük bir deneme süresinden sonra CNC üreticileri için ücrete tabidir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

ORDERFOX.com aboneliği 12 aylık bir süre için akdolunur. Abonelik, tüm kullanıcılar için otomatik olarak bir yıl daha uzatılır. CNC üreticisi, abonelik süresi içinde, profil ayarındaki üyeliğini "Ücretli aboneliği sonlandır" olarak değiştirebilir.

Bir CNC alıcısı olarak, sınırsız üretim talepleri yayınlayabilirsiniz, ücretli bir CNC üretici olarak, hem üretim taleplerine teklif verebilir, hem de üretim talepleri yayınlayabilirsiniz. Premium Partner abonesi olarak birçok ek tanıtım ve iletişim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Tüm ayrıntıları burada bulabilirsiniz.

ORDERFOX.com'da diğer ORDERFOX.com kullanıcılarının hangi verilerinizi görebileceğini "Ayarlar" bölümünden belirleyebilirsiniz. Sizinle iletişime geçilmesini istemediğinizde şirket profilinde Privacy-Mode ayarlama imkanından yararlanın ORDERFOX.com'da kayıtlı iletişim bilgileriniz ve muhataplarınız gizli duruma getirilecek.

Eksiksiz bir şirket profili ile iş fırsatlarınızı arttırabilirsiniz. Kaydedilen bilgiler ve veriler, platformdaki birçok filtre fonksiyonunun temelini oluşturur ve en uygun arama sonuçları sağlar.

Görüntülenen bilgiler ve istatistikler şirketler tarafından serbest bırakılan profil bilgilerinden oluşur. Profilinizin şirket bilgileri şirketiniz tarafından yetkilendirilen/kaydedilen kullanıcı tarafından işlenebilir ve düzenlenebilir. Şirket profilinizi mümkün olduğunca etkili kılmak için bu kişi şirket logonuzu, serbestçe seçilebildiği resimleri ve videoları yükleyebilir.

ORDERFOX.com şirket profillerini sadece kamuya açık verilerle (örn. Ticaret Sicil Kaydı) ve şirket tarafından etkinleştirilen verilerle kaydeder. ORDERFOX AG ile sözleşmesi bulunmayan şirketlerin verilerinin yayınlanmayacağını lütfen unutmayınız - Şirketiniz hakkında hangi verilerin görüntüleneceği konusunda her zaman tam kontrole sahipsiniz. Bir şirket görüntülenmiyorsa bu şirket verilerini arama sonuçlarında görüntülenmesi için etkinleştirmemiş demektir.

Her şirket için sınırsız sayıda kullanıcı oluşturabilirsiniz; ancak platformdaki diğer kullanıcıların sizi bulabilmeleri için şirketin ek lokasyonları veya şubeleri için bağımsız bir erişim kurulmalıdır.

Arama, kategorilere göre yapılandırılmış bir aramadır: Arama kategorilerine girilen kelimeler tüm ORDERFOX.com şirket profillerinin içerikleriyle - örneğin makine parkı bilgileri, yeterlilikler ve beceriler - eşleştirilir.

Arama ile doğrudan ilgili kişileri bulabilirsiniz. Arama sonuçlarınızı daraltmak için arama filtresini kombine edin. Düzenli ve size özgü olarak size, örneğin son günlerde kimin sizin profilinize baktığı veya hangi teklif verdiğiniz ORDERFOX.com kullanıcısının bir ihale yayınladığı konularının listelendiği e-postalar gönderilir.

Lütfen canlı sohbet veya e-posta yoluyla Müşteri Desteğimize başvurun: customersupport@orderfox.com. Ekibimiz değişiklikleri sizin için memnuniyetle yapacaktır.

Verilerin gizliliği ORDERFOX.com'da en yüksek önceliğe sahiptir. Şirketle ilgili bilgilerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu nedenle, bunların güvenli kalması için dikkatli bir şekilde önlemler alıyoruz - bir yandan sisteme teknik anlamda şifrelenmiş, seçkin ve bireysel kontrollü erişim ile, diğer yandan ise en güçlü şifreleme sistemine sahip verilerin de şifrelenmesi ile. Ayrıca sisteme kimin girmeye çalıştığı konusu da her zaman tarafımızca kontrol edilir. Bu önlemler sizin ve değerli verilerinizin yüksek derecede güvenliğini garanti etmekte.

ORDERFOX.com'daki canlı sohbet fonksiyonunu kullanabilir veya ORDERFOX.com'u telefonla arayabilirsiniz. ORDERFOX.com destek ekibi, üyeleri ORDERFOX.com ile ilgili tüm sorularında ve platform özelliklerinin kullanımında desteklemekte.

CNC üreticileri, makine parkları için sınırsız aramalar oluşturabilir, kaydedebilir ve bunlara abone olabilirler. Yeni, uygun CNC iş teklifleri hakkında e-posta bildirimleri aracılığıyla otomatik olarak bilgilendirilirsiniz.

Sipariş verirken herhangi bir komisyon ücreti alınmaz.

ORDERFOX.com'da alıcılar ve CNC üreticileri daima doğrudan iletişim kurar.