ORDERFOX.com - Kurumsal

ORDERFOX.com, CNC sektöründeki en büyük küresel B2B pazaryeridir. 

Burada alıcılar rekor sürede uygun CNC partnerleri bulabilirler. Ve CNC üreticileri sadece birkaç tıklamayla yeni iş teklifleri. Doğrudan. Yerel ve küresel. Asgari çabayla ve komisyon ücreti ödemeden.

Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Endüstri 4.0 ve tüm üretim süreçlerinin dijitalleştirilmesinin hızlılığı en büyük endüstriyel zorluklar arasındadır. Bu nedenle ORDERFOX.com ile dünyadaki CNC üreticilerini ve alıcılarını doğrudan bir ağ üzerinden bağlayan bir topluluk yarattık.

ORDERFOX.com, 2017 yılından beri 25 dilde çevrimiçidir ve CNC sektörünün interneti haline gelmiştir. Gerçek ve sanal CNC dünyası gelecekte daha da iç içe geçecektir.

ORDERFOX.com ile bugün tam anlamıyla sınırsız pazar fırsatlarından yararlanabilirsiniz!

Basın

ORDERFOX.com basın bölümüne hoş geldiniz Burada güncel basın bültenlerinin yanı sıra yüksek çözünürlüklü resimler, videolar ve doğru muhatap kişiyi bulabilirsiniz.

Daha fazlası

ORDERFOX.com'da çalışmak

Kariyer, meydan okuma, mesleki ve kişisel gelişim sağlayan alan. ORDERFOX.com, motivasyonasahip adaylara, dinamik, küresel bir ortamda mükemmel altyapıya sahip benzersiz, son derece modern bir çalışma alanı sunmakta.

Daha fazlası