ORDERFOX.com - Kurumsal

Biz ORDERFOX.com'uz

ORDERFOX AG, CNC endüstrisindeki şirketler için en büyük küresel İnternet platformu olan ORDERFOX.com'u işletmektedir. Bu çözümle, topluluk katılımcıları dijital dönüştürmeyi etkin bir şekilde yönetebilir ve böylece gelişen dijitalleşme ve Endüstri 4.0 zorluklarına hakim olabilir. ORDERFOX.com, CNC üreticilerini ve alıcılarını kolayca ve hızlı bir şekilde ağa bağlamak için akıllı filtre işlevleri kullanan CNC endüstrisinin internetidir. Böylece işlem maliyetleri geleneksel değer zincirlerine kıyasla önemli ölçüde azaltılabilir ve artan kapasite kullanımı ile verimlilik artırılabilir.

ORDERFOX.com aynı zamanda sektördeki güncel yenilikler, teknolojiler ve eğilimler konusunda bir bilgi platformudur. Bir şirket profili oluşturmak ve böylece küresel topluluğa erişim kolay ve ücretsizdir. ORDERFOX.com, yüksek seviyede teknik bilgi ve makine tezgahları, yazılım ve otomasyon anlayışının yanı sıra imalat endüstrisi ve müşterilerinin ihtiyaçları için yıllar süren endüstri deneyimiyle geliştirildi. ORDERFOX.com üç yıldan fazla yoğun hazırlık sürecinin ardından 2017 yılının ortalarından beri hizmet vermeye devam ediyor.

ORDERFOX.com'u dünyanın dört bir yanındaki CNC topluluğuna sunmak için, sunulan birçok dil seçeneği sayesinde kendi ülkenizdeki sayfalarınız üzerinden sohbet edebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

ORDERFOX.com, müşteri verilerini en yüksek teknik güvenlik standartlarında ve yasal düzenlemeleri temel alarak işlemektedir. Böylece, topluluk katılımcıları arasındaki veri alışverişi şifrelenmiş biçimde gerçekleşir. ORDERFOX.com hem teknoloji hem de içerik bakımından topluluğun deneyimlerine ve ihtiyaçlarına göre gelişmeye devam edecektir. Günümüzde teknolojiyle birlikte ilerleyen dünyada gelecekte gerçek ile sanal iç içe varlığını sürdürecektir.

Yeni, dijital CNC dünyasına hoş geldiniz.

Basın

ORDERFOX.com basın bölümüne hoş geldiniz Burada güncel basın bültenlerinin yanı sıra yüksek çözünürlüklü resimler, videolar ve doğru muhatap kişiyi bulabilirsiniz.

Daha fazlası

ORDERFOX.com'da çalışmak

Kariyer, meydan okuma, mesleki ve kişisel gelişim sağlayan alan. ORDERFOX.com, motivasyonasahip adaylara, dinamik, küresel bir ortamda mükemmel altyapıya sahip benzersiz, son derece modern bir çalışma alanı sunmakta.

Daha fazlası