Haberleri

27 Mart 2018

ORDERFOX.com Korece konuşuyor

Kaplanın Gözünde – ORDERFOX.com, Kore'nin ekonomisini çevrimiçi platformuna taşıyor. Kore dili ile birlikte ORDERFOX.com artık başka bir Asya dili daha konuşuyor

Kaplan devletlerine ait olan Kore Cumhuriyeti (Güney Kore), birer ekonomik güç olan Çin ve Japonya arasındaki bir yarımadanın üzerindeki hassas coğrafi konumu nedeniyle önemli bir küresel ekonomik bölge haline gelmiştir. Kore dili ile birlikte ORDERFOX.com artık başka bir Asya dili daha konuşuyor. Güney Kore, birkaç yıl içinde gemi yapımı, makine ve tesis mühendisliği ile elektronik ve otomobil üretiminde lider olarak birkaç yıl içinde Asya ihracat imparatoru olarak kabul görmüş durumda. Ülkenin en tanınmış kurumsal markaları arasında Samsung, LG, Hyundai, Kia ve Doosan bulunuyor. En önemli ihracat ülkeleri Çin ve ABD'dir.

Teknolojik anlamda yenilikçi olan Kore'nin çok yüksek bir internet penetrasyonu (% 92) bulunmakta, bu da dijitalleşmenin ve iş operasyonlarına uygulanmasının zaten yaygın olduğu anlamına geliyor. İhracat odaklı ülke ORDERFOX.com ile CNC endüstrisinin internete dil engelsiz erişim sağlayarak, topluluk içinde dünya çapında iş bağlantıları için daha fazla fırsat sunmakta. Hem CNC imalat şirketleri hem de teknik alıcılar, teknolojik değişim ve dijitalleşme potansiyelini kullanabilirler. ORDERFOX.com'daki tüm işlevlerin kullanımı ücretsizdir.

Yeni, dijital CNC dünyasına hoş geldiniz.